Diskuse

Téma: Motiv Cokolka

Ahoj, zkoušel jsem nový motiv, ale box se mi neobjeví ani v jedné z možností. U motivu "Minimalistic" funguje alespoň výchozí (pravý i levý), u ostatních bohužel také nepozoruji nějaké změny v obsahu.
Dělám někde něco špatně?
postZaslat odpověď
Zkontroluj si, jaký layout máš navolený na stránce. Např. v sekci jukni na pravou stranu a tam volíš motiv. Na to klikni a zvol layout jaký potřebuješ. Pak jdi do boxů a musíš navolit opět v nastavení pro ten box správný motiv. Tam navol layout jaký jsi navolil v sekci. Musí tedy souhlasit motiv, jeho layout a stránka. Pokud jsi navolil na stránku správný motiv, ale ne layout, tak se ti to taky nezobrazí. Pokud měníš motiv u sekcí, tak musíš změnit motiv i u boxů. Pamatuj: kontrola motiv - layout a box souhlasící navolený na správný motiv a layout co máš pro danou sekci.
To je důvod, proč jsem do Minimalisticu přidal sloupce do defaultu a samostatnou "landingpage" bez sloupců. Ty layouty jsou novinka a komunita s tím ještě moc pracovat neumí.
To je ono, protože jsem nevytvářel nové stránky, ale přecházel ze staré verze, vůbec jsem si nevšimnul, že u každé "stránky" je možnost nastavit jakou verzi motivu chci použít.
Už jsem to rozchodil. Díky.
A ještě otázka asi na CX. Proč se mi při použití layoutu "cb" zobrazí box, při použití na mobilu, nad i pod hlavním obsahem stránky? Podle popisu, by měl být jen pod obsahem. Dělá to pravý i levý.
Zjistím příčinu. Jdu to zkontrolovat ;) Pak písnu.
opraveno. Chyba byla v zápisu přímo v layoutech. Opraveno ve verzi 1.0.2
Odeslal jsem to Jirkovi. Tak prosím počkej na nahrání.
Motivy aktualizovány
Super už to funguje.Díky
A dotaz na Jirku zda aktualizoval i motiv Minimalistic? Na mé verzi 1.0.0 to dělá to samé.
A s tím dotaz na aktualizaci motivu? Pokud chci nahrát aktuální verzi napíše mi, že plugin již existuje. A když jej nejdřív odstraním, přijdu o případné úpravy motivu. Nebo to dělám špatně?
Motiv Minimalistic jsem aktualizoval až dnes.

Ano, 2x stejný plugin existovat v systému nemůže. Pokud máš nějaké vlastní úpravy budeš je muset zanést znovu. Něco takového umí snad Wordpress, kdy vytvoří kopii šablony a změny se dělají do ní a původní šablona se pak jen aktualizuje bez zásahů. Ale tohle nevím jak interně řeší a zda by to šlo i zde...
Ještě prosba pro CX.
Pokud používám motiv "logem" nefunguje možnost po kliknutí na logo návrat na hlavní stránku. Šlo by to nějak opravit (upravit)
Díky
Strana: 1 2 další »