Diskuse

Téma: Template "Portfolio"-test

Hodil by se mi test na šablonu, kterou připravuju na v. 8.1.
Asi nej změny jsou v kodu a v použití. Předchozí motivy odemně ještě jedou na kodu, který jsem měl na betě na testu. Nyní je vše potřebné (systém i hlavní css-ko) ve flexboxu. Má pouze jeden layout, víc jich neni potřeba. Případné změny pro postupku boxů v responzivě snadno provedete v souboru "main.css".
Stadartně jsem nastyloval na
.column-content {
order: 1;
width: auto;
flex-grow: 1;
}
.boxes-left {
order: 2;
width: 100%;
}
.boxes-right {
order: 3;
width: 100%;
}
Stačí tedy pro vaší potřebu jen změnit pořadí boxů ve vlastnosti "order".
Nové použití:
Nastyloval jsem v tomto motivu sekce pro boxy, nově tedy máte k dispozici horní sloupec nad obsahem, standartně levý a pravý sloupec u obsahu, dolní sloupec pod obsahem a dokonce i patu webu. Vše obsluhujete pomocí zavedení boxů do sloupců, jako tomu je u levého a pravého sloupce. Do těchto sekcí tedy zapisujete pomocí boxů.
img
Předstylovaný hcm, které mohou být vložený do paty webu, která má tmavé pozadí.
Nově jsem ikonky na fórum nastyloval jako obrázky pro třídy (Shira jich napsal dostatek), takže jsem je jako vložené img zakázal. Tuto změnu jsem udělal pro případné použití a možnou změnu na tmavé nebo světlé pozadí. Pokud si tedy nastylujete jedno fórum pro tento motiv v tmavém režimu, tak můžete změnit ikonky diskusí. Dále oproti předchozím motivům jsem ponechal vše infa fóra v responsivě. Jen jsem přidal případné ikonky pro rozlišení položek.
Dále máte i ikonky obálek u pošty (otevřená nebo zavřená) pro lepší orientaci přečtených a nepřečtených zpráv.
Motiv si múžete stáhnout zde: www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/portfolio-test.zip
Ukázka motivu: www.pro-shiru.jednoduse.cz
stopUzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.
Stáhněte si nejnovější verzi motivu. Pouštím to jako betu, ale na tuhle verzi systému je to už hotovka. Nový link:
www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/tfsl-0-3-1.zip
Pokud někdo bude chtít použít už teď dělený hcm na články, tak mám předstyl pod třídou "hcm-container". Dělení hcm vyvoláte zápisem do obsahu nebo boxu bez zapnutého editoru. např:
<div class="container-hcm">
[hcm]articles, new, 4, perex-image, true, [/hcm]
</div>
Konečně mám dodělanou šablonu, tak jsem na ní postavil i motiv.
Link ke stažení:
www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/island-0-3-1.zip
www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/walls-0-3-1.zip
www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/mill-0-3-1.zip
www.pro-shiru.jednoduse.cz/upload/ploughman-0-3-1.zip
Ař vyjde nová verze systému, tak vám sem dodám i zápis nově zapsaných tříd, abyste popřípadě vaší změny v motivech nemuseli začínat psaát znova a jen dopsali ty nové věci. Nebude toho moc, takže tyhle motivy už můžete použít naostro a pak byste jen dopsali tu trošku.
Test ukončen. Prosím zamknout téma. Děkuji ;)
Strana: « předchozí 1 2