Diskuse

Téma: GitHub

Zajímavý nástroj a do dnes byl pro mě velmi užitečným pracantem. Do té doby než jsem smazal acc a chtěl vytvořit nový účet.

Nevím, možná ty války a covid lidem zblbli hlavu, ale to co git nyní vyžaduje při registraci, to je pro mě asi neprůchodný.

Jednak když vyplníte ty jasný věci, jako login, email a heslo, tak pak následuje ověření. A to je síla. pro člověka, který neslyší, tady končí registrace. A když se tím proklikáte, tak nastane druhá fáze ověření. Takový obrázek, kde šoupete mašinkou na zadané souřadnice. Kdy odkliknete info, že vám mají posílat informace na email, takové ty obchodní, pak to jde udělat. Ale v zápětí najedete na stránku, kde se to celé opakuje. Já to nedal. Možná mají chybu, možná mají jiný přístup. A já mám opravdu jiný přístup. Jestli toto plánují takto dělat, asi nejsem ochotnej GitHub podporovat. Normálně mi ruply nervy u registrace. Budu hledat jinej nástroj a pokud ho nenajdu, tak se na to vybodnu a udělam si jednoduchý FTP.

Normálně mě ty amici fakt už ....
postZaslat odpověď
Od doby kdy jsi tam byl naposledy byla zavedena povinná dvou faktorová autorizace (jde o bezpečnost) Registraci jsem dělal před lety, tak ani nevím co tam všechno dnes chtějí. Ale vybodnout se na to není úplně šťastné, GitHub je dnes takovým dá se říci standardem.

A vyměňovat cosi na FTP, nebo si přeposílat přes emaily je obrovský krok zpátky.
Vytvořil jsem malý návod s obrázky, najdeš ho na Discordu ve vláknu Návody Pokud bys i tak s tím bojoval, tak mi napiš a já ti s tím pomohu.
Dnes se mi registrace už podařila. je to ale divný. Včera mi to ukazovalo jiné ověřovací metody než dnes. A nešlo to udělat. V každým případě se to podařilo.